Tygryski

Tygryski to najliczniejsza grupa w naszym przedszkolu, integracyjna, mieszana wiekowo. Jest nas szesnaścioro, w tym dziesięcioro chłopców i sześć dziewczynek. W znakomitej większości dzieci uczęszczają do przedszkola kolejny rok, więc śmiało przekraczają jego próg. Jest to grupa wykazująca się pozytywną energią oraz ogromnym potencjałem. Przedszkolaki są bardzo aktywne, twórcze, ciekawe świata oraz bardzo chętnie zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Sięgając zatem po ciekawe i różnorodne metody pracy, będziemy stymulować ich wszechstronny rozwój w sferze emocjonalnej, społecznej, fizycznej i poznawczej.
Z tak wspaniałymi dziećmi wszystko jest możliwe!

Filip – energiczny ,,Tygrysek”, który swoją energią i zapałem jest w stanie pobudzić każdego do ruchu. Doskonale wie, jak zdobyć sympatię ludzi wokół, wykorzystując swój szczery uśmiech. Świetnie czuje się w budowaniu drewnianych konstrukcji i nie obawia się nowych wyzwań.

Jacek – pogodny, życzliwy chłopiec, który ceni sobie towarzystwo zaufanych osób, przy których czuje się najlepiej. Chętnie bierze udział w zabawach ruchowych, muzycznych i zajęciach dydaktycznych. Sprzątanie zabawek po skończonej zabawie to dla niego przyjemność.

Emilka – spokojna, mała artystka, która bardzo lubi kolorować, a także tworzyć swoje dzieła plastyczne. Chętnie uczestniczy w zabawach muzycznych, ruchowych oraz zajęciach organizowanych w grupie.

Wiktoria – spokojna i wrażliwa dziewczynka, której nie straszne są żadne aktywności. Lubi towarzystwo swoich koleżanek, śpiewać, uczyć się nowych piosenek i brać udział w zajęciach tanecznych. Chętnie zdobywa nową wiedzę i umiejętności.

Michał – uroczy chłopiec, który swoim uśmiechem i głębokim spojrzeniem potrafi zaczarować każdego! Uważny obserwator otaczającego go świata i osób. Jego otwartość i bezpośredniość wywołuje uśmiech na twarzy każdej pani w przedszkolu. Uwielbia bawić się samochodami.

Wiktor – pogodny chłopiec, u którego uśmiech gości już od momentu przekroczenia progu przedszkola. Chętnie bawi się z kolegami, buduje z klocków, układa tory i absolutnie nie stroni od słuchania książeczek czytanych przez Panią.

Bruno – pogodny chłopiec, który swoim uśmiechem i przytulaskiem na ,, dzień dobry” potrafi sprawić, że dzień jest radosny. Uwielbia zabawy przy muzyce, wszelkie labirynty, kolorowe przekładanki oraz butelki sensoryczne.

Filip i Dawid – przedszkolne bliźnięta ceniące sobie bliskość swoich Pań oraz słuchanie dobrej muzyki włącznie z klasyczną. Chłopcy lubią zabawy na placu przedszkolnym oraz zabawy wybranymi przez siebie ulubionymi zabawkami.

Aleksander – pogodny i radosny chłopiec, który swoją pozytywną energią obdarza wszystkich dookoła. Aktywnie uczestniczy w różnych zajęciach, chętnie podejmuje nowe wyzwania. Lubi zabawy samochodami i budować z klocków w towarzystwie swoich kolegów.

Franciszek – spokojny, życzliwy chłopiec, który swoim usposobieniem potrafi zjednać sobie wielu rówieśników. Nie trzeba zachęcać go do udziału w zajęciach dydaktycznych, ponieważ bierze w nich udział z największą przyjemnością. Lubi bawić się ze swoimi kolegami, chętnie wznosi konstrukcje z klocków.

Iga – odważna, przebojowa, dociekliwa, nic nie ujdzie jej uwadze. Swoim zapałem i entuzjazmem mogłaby obdarzyć całe przedszkole. Zawsze chętna do pomocy, do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Uwielbia pracę w książkach.

Hania – pogodna dziewczynka, która swoim uśmiechem mogłaby stopić niejeden lód. Uwielbia bawić się ze swoimi koleżankami, rysować, malować farbami i uczestniczyć w zajęciach. Nauka wierszy i piosenek to dla niej błahostka.

Zuzia – grupowy ,, słodziak’’, obok którego nie można przejść obojętnie. Wielbicielka dinozaurów i książeczek. Doskonale wie, jak udobruchać swoje Panie, gdy czasem ujawnia się jej przebojowy temperament.

Kasandra – zawsze pogodna i uśmiechnięta uczestniczka wszelkich zajęć dodatkowych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Swoją pozytywną energię chętnie wykorzystuje, aktywnie uczestnicząc w zajęciach. Lubi bawić się ze swoimi koleżankami i jest pełna chęci i zapału do pracy w książce.

Mikołaj – uroczy i spokojny chłopiec, który lubi prowadzić ożywione dyskusje ze swoimi Paniami. Aktywnie uczestniczy w zajęciach ruchowych, muzycznych oraz dydaktycznych. Lubi układać puzzle, układanki i ceni sobie towarzystwo swoich kolegów w trakcie zabaw dowolnych.