Liski

Grupę „Lisków” tworzy pięć sprytnych urwisków, którzy codziennie, dzielnie mierzą się z nowymi zadaniami zdobywając przy tym nowe doświadczenia i poznając świat przede wszystkim za pomocą zmysłów. Grupą „Lisków” każdego dnia kieruje złota zasada i tym samym cel – iść do przodu a nie cofać się! W dążeniu do realizacji celów w grupie pomaga Pani Malwinka do zadań specjalnych, która otacza grupę opieką, ciepłem i dobrem, pomaga przezwyciężać każdy trud, który dzieci napotkają na swojej drodze, jak również – przede wszystkim – każde najmniejsze osiągnięcie (zwycięstwo!) swoich podopiecznych jest dla niej powodem do dumy i szczęścia oraz dowodem na to, że wysiłek który wkłada w pracę w grupie jest owocny.

Grupa jest wyjątkowa pod każdym względem, dlatego, że tworzą ją wyjątkowe osoby!

Emilka – rozważna marzycielka, mała artystka, posiada świetną fotograficzną pamięć, potrafi stworzyć niesamowite prace plastyczne, a język angielski to dla niej pikuś! Emilia lubi śpiewać na forum piosenki z przedszkolnego repertuaru (i nie tylko) pod warunkiem gdy aktualnie towarzyszy jej przy tym dobry nastrój.

Emil – swoim szczerym uśmiechem skradł serce już niejednej Pani w przedszkolu! Świetnie czuje się w budowaniu drewnianych konstrukcji, odważny „Lisek”, który nie boi się nowych wyzwań! Czeka tylko na moment, w którym Pani odwróci wzrok… 😉

Adaś – energiczny „Lisek”, który swoją energią i zapałem jest w stanie pobudzić każdego do ruchu, na pewno nie można się przy nim nudzić! Grupowy śmieszek u którego uśmiech gości już od momentu przekroczenia progu przedszkola. Wszystkie przedmioty w barwie niebieskiej i fioletowej znajdujące się w zasięgu wzroku towarzyszą Adasiowi na co dzień, jak szczęśliwy amulet!

Michałek – uroczy chłopiec, który swoim głębokim i przenikliwym spojrzeniem potrafi zaczarować każdego! Uważny obserwator otaczającego go świata i osób. Michał zachwyca się każdą chwilą spędzoną w przedszkolu i potrafi również zarazić tą radością otaczające go osoby.

Szymon – posiada zasady, których się trzyma – czuje się wtedy spokojnie i bezpiecznie. Ceni sobie towarzystwo wąskiego grona, zaufanych osób przy których czuje się najlepiej. Podczas rozmowy z drugą osobą chętnie przedstawia argumenty, które często są nie do zagięcia! P.S. Warto przemyśleć swoją wypowiedź 😉