Liski

Grupę „Lisków” tworzy pięć sprytnych urwisków, którzy codziennie, dzielnie mierzą się z nowymi zadaniami zdobywając przy tym nowe doświadczenia i poznając świat przede wszystkim za pomocą zmysłów. Grupą „Lisków” każdego dnia kieruje złota zasada i tym samym cel – iść do przodu a nie cofać się! W dążeniu do realizacji celów w grupie pomaga Pani Malwinka do zadań specjalnych, która otacza grupę opieką, ciepłem i dobrem, pomaga przezwyciężać każdy trud, który dzieci napotkają na swojej drodze, jak również – przede wszystkim – każde najmniejsze osiągnięcie (zwycięstwo!) swoich podopiecznych jest dla niej powodem do dumy i szczęścia oraz dowodem na to, że wysiłek który wkłada w pracę w grupie jest owocny. Grupa jest wyjątkowa pod każdym względem, dlatego, że tworzą ją wyjątkowe osoby!

Emil – chłopiec, który jest wzorem asertywności dla pozostałych kolegów, wulkan energii i pomysłów na zabawy, uwielbia lepić z plasteliny.

Maks – zdecydowany, pełen werwy chłopiec, miłośnik Minecraftu, na co dzień używa swojej szerokiej wyobraźni do tworzenia wyjątkowych scenariuszy zabaw.

Szymon – zabawa autkami to jedno z jego ulubionych zajęć, od rana wita wszystkich szerokim uśmiechem i żwawo przystępuje do proponowanych przez nauczycielki aktywności.

Olek – miłośnik wszelkiego typu zabaw i prac sensorycznych, w szczególności malowania farbami przy pomocy dłoni. Lubi również ozdabiać wizerunki wozów strażackich i policyjnych.

Adam – wchodząc do przedszkola, wita każdą z pań głośnym „czeeeść!”, a wychodząc, życzy wszystkim miłego dnia, wzór kultury osobistej. Lubi budować miasta z drewnianych klocków.